Kontakt

LADU AVATUD ESMASPÄEVAST - REEDENI KELLA 9.00-17.00

Tööstuse tee 2, Ülenurme, 61715 Tartumaa
Tel: (+372) 730 4888
Mob tel: (+372) 56 225 919
E-post: info@kommipomm.ee

SUURKLIENTIDE MÜÜGIJUHT:

Arvo
Tel: 59 196 999
E-post: arvo@kommipomm.ee

Saada meile kiri:

Kontakt

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Põhja-Eesti & Tallinn
Marek
56 987 222
marek@kommipomm.ee

Põhja- ja Lääne-Eesti
Urve
56 249 100
urve@kommipomm.ee

Kesk-Eesti
Sigrit
56 457 444
sigrit@kommipomm.ee

Ida-Virumaa
Pille
56 366 333
pille@kommipomm.ee

Lõuna-Eesti
Eve
56 661 858
eve@kommipomm.ee

to top